vvs-teknik

VVS-Teknik Rör i Väst AB

Krokslätts fabriker 36
431 37 Mölndal

Telefon: 031-86 78 70
Fax: 031-87 59 08
office@vvs-teknik.se

Filialchef

Markus Bergqvist
Telefon: 031-867879
Mobil: 0706-398713
markus.bergqvist@bravida.se

Administration

Jill Lundin
Telefon: 0703-624136
jill.lundin@bravida.se
Frida Lundqvist
Telefon: 0707-750774
frida.lundqvist@bravida.se

Projektledare

Anders Bergqvist
Telefon: 0705-711675
anders.x.bergqvist@bravida.se


Anders Bergvall
Telefon: 0705-865610
anders.bergvall@bravida.se


Hans Eriksson
Telefon: 0706-774504
hans.eriksson@bravida.se


Jonas Berntsson
Telefon: 0733-829982
jonas.a.berntsson@bravida.se


Lars Julin
Telefon: 0706-398752
lars.julin@bravida.se


Lennart Bodmar
Telefon: 0706-398701
lennart.bodmar@bravida.se


Magnus Gildevall
Telefon: 0705-197830
magnus.gildevall@bravida.se


Per-Åke Kihlberg
Telefon: 0703-708300
per-ake.kihlberg@bravida.se


Ted Selander
Telefon: 0706-398780
ted.selander@bravida.se



Montörer

Atanasios Kokkalis
Telefon: 0722-480235



Billy Johansson
Telefon: 0707-527271



Björn Löfstrand
Telefon: 0706-398714



Björn Petersson
Telefon: 0706-398708



Bo Persson
Telefon: 0706-398755



Charles Lundin
Telefon: 0706-398711



Claes-Göran Dusegård
Telefon: 0703-421342



Conny Karlsson
Telefon: 0706-398712



Daniel Magnusson
Telefon: 0706-398756



Erik Grahn
Telefon: 0706-398781



Filip Iverton
Telefon: 0730-617830



Fredrik Nilsson
Telefon: 0706-398707



Ingemar Kristiansson
Telefon: 0706-398717



Jacob Wallentinsson
Telefon: 0725-398986



Joachim Klinthov
Telefon: 0722-423480



Joel Elm
Telefon: 0736-987067



Joel Jansson Nilsson
Telefon: 0703-693628



Kenneth Johansson
Telefon: 0706-398703



Kjell Johansson
Telefon: 0706-398716



Michael Ericsson
Telefon: 0706-398702



Nicklas Johansson
Telefon: 0706-398709



Niklas Ingvarsson
Telefon: 0702-970513



Niklas Wass
Telefon: 0700-907681



Ola Olli
Telefon: 0706-398758



Oscar Andersson
Telefon: 0702-961842



Patrik Capretti
Telefon: 0704-674104



Rickard Johansson
Telefon: 0706-398706



Robin Sennback
Telefon: 0706-398705



Simon Yhlen
Telefon: 0706-398759



Stefan Mejenqvist
Telefon: 0706-398715



Svante Andrèasson
Telefon: 0706-398753



Tobias Bergstrand
Telefon: 0704-159891



Torbjörn Martinsson
Telefon: 0724-523189



Wictor Wallin
Telefon: 0704-159890



Viktor Liljas
Telefon: 0737-430556



William Törneling
Telefon: 0706-398754



Åke Fenevall
Telefon: 0725-200683



Aktuellt

Julbordsfrågesport 2017

2017-12-14

På 1:a plats Juha Metso från Xylem 12 rätt av 13 möjliga. Hyfsad grodhoppare, duktig pilkastare, godkännd grunkburksgissare. Det var jämnheten som avgjorde.

På 2:a plats. Joel Elm från VVS-Teknik 12 rätt av 13 möjliga. Kass grodhoppare, hyfsad pilkastare, mästerlig grunkburksgissare.

På 3:e plats Anna från A-Hus också hon 12 rätt av 13 möjliga. Kass grodhoppare, hyfsad pilkastare och duktig grunkburksgissare.

Stort grattis alla tre!
Priser kommer.

God jul hälsar vännerna från VVS-Teknik/Bravida.

Här hittar ni svaren på julbordfrågorna.
Facit julbordsfrågor 2017