vvs-teknik

VVS-Teknik Rör i Väst AB

Krokslätts fabriker 36
431 37 Mölndal

Telefon: 031-86 78 70
Fax: 031-87 59 08
office@vvs-teknik.se

Filialchef

Anders Bergvall
Telefon: 031-867874
Mobil: 0705-865610
anders.bergvall@bravida.se

Administration

Jill Lundin
Telefon: 031-867877
jill.lundin@bravida.se
Frida Lundqvist
Telefon: 031-867872
frida.lundqvist@bravida.se

Projektledare

Anders Bergqvist
Telefon: 031-867875
Mobil: 0705-711675
anders.x.bergqvist@bravida.se
Markus Bergqvist
Telefon: 031-867879
Mobil: 0706-398713
markus.bergqvist@bravida.se
Jonas Berntsson
Mobil: 0733-829982

jonas.a.berntsson@bravida.se
Lennart Bodmar
Telefon: 031-867871
Mobil: 0706-398701
lennart.bodmar@bravida.se
Hans Eriksson
Telefon: 031-867870
Mobil: 0706-774504
hans.ericsson@bravida.se
Magnus Gildeval
Mobil: 0705-197830

magnus.gildevall@bravida.se
Per-Åke Kihlberg
Telefon: 031-867878
Mobil: 0703-708300
per-ake.kihlberg@bravida.se

Montörer

Ronald Algelind
Mobil: 0704-159899
ronald.algelind@bravid.se
Zacharias Algotsson
Mobil: 0706-398715
zacharias.algotsson@bravid.se
Tobias Bergstrand
Mobil: 0704-159891
tobias.bergstrand@bravida.se
Dennis Digerstedt-Berg
Mobil: 0704-159890
dennis.digerstedt@bravida.se
Claes-Göran Duesgård
Mobil: 0706-398748
claes-goran.duesgård@bravida.se
William Törneling
Mobil: 0706-398754
william.torneling@bravida.se
Erik Grahn
Mobil: 0706-398781
erik.grahn@bravida.se
Stefan Högberg
Mobil: 0706-398880
stefan.hogberg@bravida.se
Kenneth Johansson
Mobil: 0706-398703
kenneth.johansson@bravida.se
Lars Julin
Mobil: 0706-398752
lars.julin@bravida.se
Conny Karlsson
Mobil: 0706-398712
conny.karlsson@bravida.se
Simon Eriksson
Mobil: 0706-398705
simon.eriksson@bravida.se
Charles Lundin
Mobil: 0706-398711
charles.lundin@bravida.se
Björn Löfstrand
Mobil: 0706-398714
bjorn.lofstrand@bravida.se
Andreas Nilsson
Mobil: 0706-398834
andreas.nilsson@bravida.se
Fredrik Nilsson
Mobil: 0706-398707
fredrik.nilsson@bravida.se
Ola Olli
Mobil: 0706-398758
ola.olli@bravida.se
Bo Persson
Mobil: 0706-398755
bo.persson@bravida.se
Björn Petersson
Mobil: 0706-398708
bjorn.petersson@bravida.se
Patrik Capretti
Mobil: 0706-398704
patrik.capretti@bravida.se
Ted Selander
Mobil: 0706-398780
ted.selander@bravida.se
Simon Yhlen
Mobil: 0706-398759
simon.yhlen@bravida.se
Stefan Mejenqvist
Mobil: 0733-990499
stefan.mejenqvist@bravida.se
Joel Elm
Mobil: 0736-987067
joel.elm@bravida.se
Svante Andreasson
Mobil: 0706-398753
svante.andreasson@bravida.se
Niklas Wass
Mobil: 0700-907681
niklas.wass@bravida.se
Jan Eriksson
Mobil: 0767-987729
jan.eriksson@bravida.se
Viktor Liljas
Mobil: 0706-398737
viktor.lijas@bravida.se
Ingemar Kristiansson
Mobil: 0706-398717
ingemar.kristiansson@bravida.se
Michael Ericsson
Mobil: 0706-388702
michael.ericsson@bravida.se
Niklas Ingvarsson
Mobil: 0730-826620
niklas.ingvarsson@bravida.se
Filip Ivertorn
Mobil: 0730-617830
filip.ivetorn@bravida.se
Joachim Klinthov
Mobil: 0709-698201
joachim.klinthov@bravida.se
Atanasios Kokkalis
Mobil: 0722-480235
atanasio.kokkalis@bravida.se
Conny Samuelsson
Mobil: 0725-200683
conny.samuelsson@bravida.se
Jacob Wallentinsson
Mobil: 0725-398986
jacob.wallentinsson@bravida.se

Aktuellt

Julbordsfrågesport 2016

2015-12-20

På 1:a plats Janne Petersson från Bravida VS-service. Stort Grattis! God allmänbildning, (inte helt ovanligt bland rörentreprenörer). Hyfsad pilkastare, usel grodhoppare, knappt ok grunkburksgissare. Kanske med lite hjälp från en kollega? Skrapade han ihop 12 rätt av 13 möjliga.

På 2:a plats Göran Hägström också han från Bravida service Grattis! God allmänbildning, men i övrigt steget efter sin jobbarkompis. 12 rätt av 13 möjliga.

3:dje plats. Emelie Rosenblom från Mölndalsbostäder på 11 poäng. Kan man även här ana lite fusk, satt väldigt tajt med sin jobbarkompis runt frågeformuläret. Tom. pilkastningen försökte man sig på att modifiera spelets regler, men se den lätte gick vi inte på. Usla grodhoppare men lysande grunkburksgissare Grattis!

Här hittar ni svaren på julbordfrågorna.
Facit julbordsfrågor 2016